BeTriton

Siguldas tents ir piedalījies jaunā, inovatīvā projektā – BeTriton.

BeTriton ir pilnībā elektrisks atpūtas transportlīdzeklis, kas apvieno trīs funkcijas – motorlaivu ar cieto jumtu, kravas trīsriteni un mazu kemperi, kas guļ diviem cilvēkiem. Šis ir pilnīgi jauns trīs vienā koncepts, kas nodrošina visnepārtrauktāko un visaptverošāko āra ceļojumu pieredzi.

BeTriton V3.0 ir dzimis un šobrīd tiek ražota pirmā partija no 5 vienībām. Mums bija aizņemta BeTriton detaļu pārprojektēšana un atjaunošana ziemā, lai padarītu to funkcionālāku un vieglāk izgatavojamu. Kabīne ir plašāka un funkcionē kā kabriolets tagad. Tiek izmantoti labāki materiāli – vakuumā iekaisušas virsbūves daļas, tostarp oglekļa šķiedra, koka apdare interjerā, nerūsējošais tērauds konstrukcijas rāmī utt.
Tika pārskatītas visas komponenšu grupas – jauns velosipēda motors – pārsteidzošais Revonte un jauns 2x jaudīgāks laivas motors ir starp lielākajiem uzlabojumiem. Akumulatori tagad ir augstākais standarts, ko piegādā vācu AES Akku Energie Systeme GmbH / bremzes – Fahrwerker / amortizatori – DNM Suspension Technology / riepas – Schwalbe tires / diski & spokes – Mach 1 Wheel Components / fixed gear rumba – Effigear / jūras komponenti – Osculati / laivu apgaismojums – Vision X Europe / + daudz vairāk.
Ražošanas partneri – OCT Composites / HCR LATVIA / Qinn Designs / SIA WoodHeart // Baltma SIA / Kenner SIA (www.kenner.lv) // ToGet // StikluServiss.lv / Siguldas tents SIA + vēl daudz citu.
Pavisam drīz mēs izziņosim demo pasākumus, nomas kalendāru un sazināsimies ar mūsu vismīļākajiem cilvēkiem, kuri ir iepriekš pasūtījuši savu BeTriton, lai apspriestu nākamos soļus.
P.S. Šī maģija notika pēdējo 5 mēnešu laikā pateicoties vis foršākajai komandai: @TAG, Edgars Koks, @TAG, Lija Lauze, @Edgars Krūmiņš, @Māris Kazerovskis, Armands Upenieks + dažādi eņģeļi.