Kupola telts

Kupola telts

Kupola telts – stiprākā, vieglākā, visefektīvākā telpas veidošanas būve.

Sfēriskā forma sastāv no trīsstūra elementiem, izveidota ar mērķi radīt struktūru, kas ir līdzīga dabai raksturīgam dizainam.

Mērķis ir veicināt arhitektonisko integritāti, demonstrējot skaistu un matemātiski perfektu ģeodēzisko ģeometriju ēkās, kas ir futūristiskas, ilgtspējīgas un vizuāli iedvesmojošas.

Kupoli ir pieprasīti lielos un mazos, privātos un komerciālos pasākumos, festivālos un mārketinga akcijās, kupoli priecē apmeklētājus vairākos vadošajos masu pasākumos, un daudzi mārketinga nozares pārstāvji kupolus izmanto kā ietekmīgu notikuma centrālo objektu.

Kupoli tiek izmantoti vairākos Latvijas reģionos un pasākumos, Rīgas bibliotēkas lasītava Rīgā, Taureņu māja Siguldā, Play Ground festivāls Rīgā, Pozitvus festivāls Salacgrīvā, pilsētas pasākumi Liepājā, ZZ čempionātos, Festivālā Lampa Cēsīs un daudzos citos aizraujošos pasākumos, var izveidot glampinga telti viesu namiem…

Izgatavojam un iznomājam kupolveida teltis, telts Kupols ir pieprasīts kā pasākumu un svinību telts, koncertu skatuve, glampinga telts.

Moderna, interesanta un stilīga vieta, svētku svinēšanai – dzimšanas dienas, vecpuišu un vecmeitu ballītes, rīkot korporatīvos pasākumus, prezentācijas, vai vienkārši labi pavadīt laiku! Var izmantot Glampinga telts izveidošanai.

Kupola centrā var dzirdēt maģisku stereofonisko kupola atbalsi, kas padara kupola apmeklējumu par aizraujošu notikum;

Kupola telti, var komplektēt ar noņemamām sienām, caurspīdīgu priekšējo vai citu telts daļu, iestrādāt logus, moskītu sietus, papildus izejas;

Vēja slodzes, kupola forma ideāli piemērota nelabvēlīgiem laika apstākļiem, vēja ietekmē kupols tiek spiests pie zemes, līdz ar to nav nepieciešami monolīti enkuri stiprināšanai;

Telts KUPOLS