PIEDĀVĀJAM  TEKSTILA ARHITEKTŪRAS UN DIZAINA RISINĀJUMUS NO ITĀLIJAS

Latvijas uzņēmums ir kļuvis par uzņēmuma SPRECH SRL oficiālo pārstāvi Baltijas valstīs, Latvijā, Igaunijā, Lietuvā.

SPRECH SRL

Itālijas uzņēmums SPRECH SRL projektē un izgatavo stiepes struktūras nojumes un moduļu terases. Produkciju izplata Itālijā un visā pasaulē. Produkti ir izgatavoti no augstas izturības PVC tentu brezenta un poliestera auduma, pārklāta ar PVDF aizsardzības slāni. (Polivinilidēnfluorīds (PVDF) bāzes pārklājums ar netīrumu atgrūdošām īpašībām) Konstrukcijas tiek ražotas no tērauda, alumīnija un koka ar ISO 9001: 2008 sertifikāciju.

SPRECH ražotne

SPRECH ražotne

SPRECH SRL izstrādājot jebkuru projektu, izmanto savu milzīgo tehnoloģisko pieredzi ar ekspertu tehnisko komandu un augsti kvalificētu darbaspēku.

SPRECH ražotie produkti:

terases, nojumes, pergolas, stiklojumu sistēmas nojumēm.

SPRECH SRL izmanto augstas kvalitātes izejvielas, lai ražotu produktus ar augstākajiem standartiem, izmantojot jaunākās mūsdienu iekārtas.

SPRECH SRL pastāvīgi pēta jaunākos tehniskos risinājumus un tehnoloģisko attīstību, lai radītu izcilus kvalitātes un cenas attiecībā pieejamus SPRECH izstrādājumus.

Galvenā iezīme SPRECH izstrādājumiem ir tā, ka tie tiek ražoti standarta modulāros izmēros, bet var arī izgatavot pēc pasūtītāja īpašajām prasībām. SPRECH konstrukcijas var ātri demontēt un pārvietot uz citu vietu, ja nepieciešams

Sertifikācija

SPRECH ir sertificēts UNI EN ISO 9001: 2008 (DNV CERT-05085-99-AQ-BRI-SINCERT) kompānija ieguvusi SOA kvalifikāciju (Cat OS33 klase II..). Tā izstrādā un realizē dažādus vieglās nojumes, lai apmierinātu lielo pieprasījumu iekšējā un ārvalstu tirgū.